Piliszek-Słowińska Beata, „Ktosiek”

Pod takim tytułem pani Marzena Kunicka-Porwisz opublikowała recenzję naszego wydawniczego dziecka – „Ktośka” w portalu czytelniczym zaczytana.com.pl. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i z przyjemnością publikujemy fragmenty.

„Ta niepozorna książka po prostu sięga do głębi duszy i umysłu – po jej przeczytaniu zaniemówiłam i mówię to nadzwyczaj szczerze. Wzruszenia także nie chcę kryć, bo po co, kiedy jest ono bardzo szczere, a wartość „Ktośka” w mojej ocenie jest naprawdę ogromna, bo książka dotyka takich wartości jak: miłość, przyjaźń, rodzina, nadzieja.
(…) Jestem książką nie tylko zauroczona, ale i zdumiona. Poza tym, że czyta się ją lekko, to przepełnia ją wiele życiowych mądrości. Można tam znaleźć przesłanie dla siebie, swego dziecka, naszych relacji z innymi, wyobrażeń czy rodziny. (…)
Chciałabym przytoczyć kilka cytatów, resztę pragnę zostawić dla siebie:
„Wiesz, dom jest tam, gdzie są ludzie, których kochamy…”, „Pokonaliśmy tak długą drogę bardziej po to, żeby zacząć od nowa, niż żeby skończyć ze starym, a to nie to samo”, „Droga jest czasami ważniejsza niż osiąganie celów”, „Dzisiaj już wiem, że początek jest w tym samym miejscu, gdzie koniec i w tym tkwi tajemnica oraz że możecie chcieć czegoś więcej niż wszystkiego, chcieć niemożliwego”. (…)
Mój zachwyt nie ma końca, a niebawem zabieram się za kolejne utwory tej autorki, o czym na pewno tu przeczytacie. Nieoceniona jest także skromność autorki, która jest bardzo serdecznym człowiekiem, a swoim talentem lubi bawić, rozczulać i sprawiać radość.
(…) Mam nadzieję, że „Ktosiek” znajdzie się w czołówce chętnie czytanych i przeczytanych książek przez wielu z Was. Ja serdecznie zachęcam i polecam!”

Zachęceni do lektury? Jeśli niewystarczająco, prosimy o przejście do wortalu zaczytana.com.pl

Źródło recenzji: http://zaczytana.com.pl/blog/2020/06/10/pliszek-slowinska-beata-ktosiek/?fbclid=IwAR23cmhjK_26UMPPeu8Jq99UGb4iWllPKx5JXHugpLpH_Z8fm6O1zztl2Ug