Dziś opowiem Wam o pięknej historii spisanej na kartach książek pod tytułem Ktosiek i Ktosiek 2.0. To opowieść o tym, jak dzieci pięknie obserwują świat, doświadczają i sprawiają, że zwyczajne – magiczne rzeczy dzieją się dookoła. To książka dobra dla dzieci, ale również genialna dla rodziców. Skłoni czytelników do refleksji i wspomnień. Pisana przyjaznym językiem opisuje świat, który nie zawsze jest taki, jak byśmy sobie tego życzyli. Bez względu na to, czy życzenie należy do małego czy dorosłego człowieka. W Ktosiu odnajdziecie cząstkę siebie, a już na pewno spędzicie razem niezwykłe chwile podczas czytania. Pojawi się wiele pytań, na które odpowiedzi mogą okazać się wymagające.

Dla mnie Ktosiek był o tyle szczególny, że jako młoda mama wraz z rodziną również mieszkałam poza krajem, do którego wróciłam kiedy syn miał iść do przedszkola. Z tym większym zaangażowaniem śledziłam poczytania Ktośka i jego mamy.

Jeśli jeszcze nie czytaliście książek pod tytułem Ktosiek to polecam ogromnie obie części waszej uwadze. A teraz do rzeczy…

Dokończenie recenzji p. Sylwii na stronie NiceStory.pl Zachęcamy do zapoznania się.