Od chwili powstania w 2017 roku AdTempus wydaje i dystrybuuje książki Beatay Piliszek-Słowińskiej przez sieć hurtowni, między innymi Ateneum, motyleksiazkowe.pl, Emmanuel, Notus, Misericordia. Zamówienia można składać także bezpośrednio w Wydawnictwie. Oferujemy atrakcyjne rabaty!

Książki tej autorki były wielokrotnie nagradzane. Autorka pragnie nie tylko bawić, ale także pomagać w trudnych momentach. Jej proza dotyka tematów trudnych, ale smutki przeplatają się z humorystycznymi zdarzeniami i stanowią zabawną odskocznię od rzeczywistości.

Beata Piliszek-Słowińska – z wykształcenia ogrodniczka (praca doktorska z pogranicza historii gospodarczej i sadownictwa), ceniąca życie na uboczu. W przeszłości redaktorka w czasopiśmie branżowym i portalach internetowych. Autorka tomiku Rajskie jabłka (1994), monografii Początki sadownictwa w Grójeckiem (2007), dwutomowej powieści obyczajowej Przeszłość kończy się dzisiaj (nagroda w plebiscycie „Najlepsza Książka Katolicka 2017”, kategoria Literatura, granice.pl) i Łączą nas różnice (nagroda „Najlepsza Książka Katolicka 2018”, kategoria Proza, granice.pl). Opowieść dla dzieci Ktosiek w 2019 roku została nagrodzona Feniksem podczas Targów Wystawców Katolickich w Warszawie oraz „Książka Przyjazna Dziecku”.