Starsze książki, czyli powieści obyczajowe dla dorosłych, z AdTempus są wciąż czytane! Jak to miło! Oby nigdy nie straciły na aktualności!

Dziś prezentujemy recenzję Zaczytanej Rolniczki, która jest dostępna na fanpage’ach portali społecznościowych i wortalach dla miłośników książek. Cieszę się, że blogerkę zachęcił pierwszy tom i – jak wspomniała – sięgnie kolejny, „Łączą nas różnice”. Zapraszamy do zapoznania się recenzją.

„Szczęście to pojęcie względne. Dla każdego oznacza coś innego. Dla Alicji okazało się być ono zdrowiem i przypadkowo poznaną miłością.
Gdy jako młoda kobieta dowiaduje się o poważnej chorobie, zostawia ją narzeczony tuż przed ślubem. Jej świat się zawala. Po długiej walce bardziej duchowej niż cielesnej, staje na nogi z pomocą rodziny. Postanawia jednak swoje życie i zdrowie zawierzyć Bogu. Nie szuka miłości. Zostaje singielką.
Po wielu latach unormowanego życia, los postanawia zmienić jej stabilizację. Alicja zakochuje się w przypadkowo poznanym mężczyźnie z wzajemnością, choroba na nowo daje o sobie znać, tak jak i tajemnice z przeszłości.
Czy dzięki wsparciu rodziny kobieta podniesie się na nowo? Czy ta miłość okaże się tą jedyną? Czy będzie silniejsza niż choroba?
Piękna historia opowiadająca o Alicji, sile miłości i wsparciu rodziny. Książka jest bardzo głęboka, bardzo realistyczna i życiowa. Historia Alicji mogłaby być historia każdego z nas. Wzruszająca, nieprzekoloryzowana, zawsze na czasie.
Przede mną jeszcze drugi tom i przyznam, że jestem bardzo ciekawa jak dalej potoczą się losy życzliwej i miłej każdemu Ali.
Mam nadzieję, że los się jej odwdzięczy za dobro i pokładane w Bogu nadzieję….”